Клуб Маразлі

Клуб Маразлі — це громадська організація, діяльність якої спрямована на підтримку та розвиток Одеського художнього музею за допомогою використання членських внесків як фінансового інструменту, що дозволить вперше в історії сучасної України забезпечити культурну інституцію постійним фондом для сталого розвитку, тобто гарантувати Одеському художньому музею успішне майбутнє.

Суспільство майже звикло до постійних змін та турбулентності в бізнесі. Такі ж процеси спіткають культурні інституції. Але в нашому випадку немає ані ресурсів для маневреності, ані фінансового буфера для пом’якшення негативних наслідків економічних та політичних змін.

Держава гарантує часткове забезпечення мінімального фонду заробітної плати та часткове покриття видатків на комунальні послуги. Розвиток музею залежить тільки від нас із вами. Де б ви не мешкали, чим би не цікавилися, долучайтеся до спільности фанатів змін у культурному житті Одеси!

На початку 2019 року з ініціативи директора Одеського художнього Олександра Ройтбурда з’явився Marazli Club — громадська організація, діяльність якої спрямована на підтримку та розвиток нашої інституції. З тих пір до клубу приєдналися 78 учасників. Так, за півтора роки за рахунок членських внесків в музеї, окрім іншого, було змінено освітлення у 16 залах, організовано масштабну виставку, присвячену творчості Костнятина Сомова, а також здійснено реновацію виставкових зал. Marazli Club забезпечує музей постійним фондом для сталого розвитку, реалізації виставкових та освітніх проєктів, реставраційних робіт, оновлення музейного обладнання та поповнення колекції.

Символічно, що Міський музей витончених мистецтв (нині Одеський художній музей) було відкрито 1899 року також меценатським коштом — завдяки зусиллям Товариства витончених мистецтв. Будівлю музею передав у дар місту громадський діяч Григорій Маразлі. Опікувалися Товариством і музеєм у різні періоди заможні й відомі в місті люди. Це важливий прецедент в історії Одеси, адже локальні еліти, підтримуючи розвиток культури й мистецтв, заклали фундамент для перетворення міста на центр культурного життя.

Восени 1899 року Одеський художній музей прийняв перших відвудувачів. 120 років потому люди, небайдужі до музею та його долі, об’єднуються, аби допомогти музеєві зберегти унікальну колекцію та популяризувати вітчизняне мистецтво серед громадян та на міжнародній арені.

Мріємо продовжувати цю традицію і запрошуємо долучитися до спільноти фанатів змін у культурному житті Одеси!

Зміни, які ви підтримаєте

На що саме підуть гроші клубу

Поточний ремонт службових приміщень

Протиаварійні роботи в музеї

Оздоблення реставраційних майстерень

Оновлення матеріальної бази

Учасник Клубу отримує

Вільний вхід до музею

Участь у спеціальних закритих передпоказах виставок

Запрошення на спеціальні закриті кураторські та авторські екскурсії виставками

Запрошення на закриті зустрічі з колекціонерами, митцями та лідерами думок

Як стати учасником Клубу Маразлі?

Заповнити реєстраційну форму

Заповнити

Зв'язатись з нами за телефоном +380938924100 або дочекатися листа чи дзвінка представника музею, дізнатися від нього подробиці

Перерахувати членський внесок 30 000 ₴ на рахунок громадської організації за реквізитами:
Отримувач: ГО «Маразлі Клаб»
ЄДРПОУ 42803899
Р.р. UA903287040000026002054223174
АТ КБ ПРИВАТБАНК
МФО: 328704
Призначення платежу: Членський внесок 2021 до ГО "Маразлі клаб" від ______________________ (ПІБ)

Отримати від нас картку учасника клубу та відповідні привілеї

За бажанням брати участь у розвитку музею, у засіданнях та консультаційних зборах

Ознайомитися зі статутом Громадського об'єдання

Ознайомитись

Звіти Клубу Маразлі за 2020 рік

Ознайомитись

Учасники Клубу Маразлі

Савелій Лібкін

Олександр Ройтбурд

Віктор Гордєєв

Дмитро Іванов

Гарік Корогодський

Олексій Суханов

Олексій Давиденко

Юрій Когутяк

Андрій Адамовський

Олег Килимник

Олександра Ковальчук

Руслан Корнисюк

Андрій Федорів

Тетяна Бурда

Аліна Плющ

Єгор Гребенніков

Анатолій Димчук

Юрій Маслов

Григорій Тріпульський

Олексій Гладушевський

Андрій Назаренко

Олександр Крилов

Катерина Іванова

Олександр Шаргородський

Євген Лемберг

Долучайтеся!

Участь у клубі Маразлі поновлюється щорічно. Наступним може бути ваше ім’я. Долучайтеся! З питань приєднання до клубу Маразлі при Одеському художньому музеї звертайтесь

+380 48 723 72 87

Дарія Дʼякова

,

Голова відділу фандрайзингу