ДОВІЙНИ

.

.

.

.

Про виставку

«Довоєнний» 2021 рік ми готували нову хвилю. Дарування художників та колекціонерів, безвідмовна підтримка Marazli Club та цільова бюджетна програма, яку Олександр Ройтбурд організував за два місяці до своєї смерті — збагатили музей на шістсот сімдесят нових експонатів. Частину публіка вже побачила у новій експозиції «Від двадцятих до двадцятих». За сухим музейним зворотом «нова одиниця зберігання» — місяці пошуків та переговорів, документального супроводу прозорої закупівлі, реставрації, фондової та наукової роботи.

Корпус нових надходжень значно розширює рамки музейних медіумів. До традиційної тріади візуального мистецтва — живопис, графіка, скульптура — нові надходження додають художню та документальну фотографію, відео- і цифрове мистецтво, інсталяцію та non-object art. Фокус уваги колекціонування Музею розширився з локального мистецтва до національного масштабу, що відповідає новому статусу музею і викликам часу.

Корпус нових надходжень демонструє спробу наближення музейного колекціонування до художніх серійних практик сучасного мистецтва. Зрештою, це не просто хронологічний зріз актуального українського мистецтва та різноманітності його практик. Це передчуття спільної екзистенції, що поділяють сьогодні українці. Незбагненна профатична мова мистецтва, яку розумієш «після», а не «до».

Світлини

No items found.
Більше світлин

Коли:

.

.

о

Де:

Софіївська, 5а

Вартість:

Зустрінемося в Одеському художньому!