Михаїл Рева «Одкровення / Revelation»

19 вересня в Одеському художньому музеї відкрився виставковий проєкт відомого скульптора Михаїла Рева. На виставці представлені роботи різних років, від ранніх, таких як ікони, створені для фільму «Пустеля» Михаїла Каца, до цьогорічних робіт змішаної техніки, які Михаїл Рева створював у Мексиці, перебуваючи там під час карантину.

Михаїл Рева

Український скульптор, живе і працює в основному в Одесі. Там він створив ряд відомих творів: «Дванадцятий стілець» на Дерибасівській; фонтан в Грецькому парку; «Ангел милосердя» на Дитячому реабілітаційному центрі імені Бориса Литвака, який в місті так і називають «Будинок з ангелом». Засновник фонду Reva Foundation.

«Головна ідея виставки — одкровення», — розповідає кураторка Марія Целоєва, — «а одкровення — це завжди подія. Це можливість простежити і зіставити трансформацію творчості Михаїла Реви. У своїй роботі Михаїл поєднує традиційні та сучасні технології, що вже стають класикою; при цьому знакова сутність скульптури лишається. Скульптура — це форма, що говорить із глядачем пошепки. Та коли Рева додає колір до цієї форми, вона починає кричати».

Коли:

.

.

о

Де:

Софіївська, 5а

Вартість:

Зустрінемося в Одеському художньому ❤️