Володимир Семків. Радість

В Одеському художньому нова виставка Володимира Семківа «Радість»!

Продовжуємо цикл «Мови війни» деревʼяними скульптурами Володимира. Дерево – особливий живий матеріал, який переосмислюється сучасністю.
Воно стало підсилено потужним. Семків уміє вчасно зупинитись. Його дерево свіже, грубе й одночасно тендітне. Він витворює свій впізнаваний підхід до скульптури, чітко відчуваючи матеріальне тіло твору.

Одночасно Володимир є представником Львівської скульптурної школи, але йде в розріз із її минулим і формує сучасні підходи, демонструє розкутість і змінює стандарти в сучасному розумінні української скульптури.

Наскільки війна змінила наш емоційний спектр? Здається, що щоденна переміна полярних станів – від ейфорії до апатії – на тлі подій, що відбуваються, зближує суспільну та персональну емоцію з афективним розладом. Така нестабільність – нормальна реакція на ненормальні обставини. За минулі місяці війни ми були змушені навчитися стабілізувати себе та близьких. Незамутнена радість стає дофаміновим джерелом відновлення. Рідкісним та бажаним.

Відкриття приурочуємо до Дня Української державности 🇺🇦

Коли:

.

.

о

Де:

Софіївська, 5а

Вартість:

вхід на відкриття безкоштовний, надалі – 100/50 ₴

Зустрінемося в Одеському художньому ❤️

Куратори: Павло Гудімов, Кирило Ліпатов
Кураторська група: Анна Ходун, Володимир Дамаскін, Валерій Коршунов, Владислав Калінков
Дизайн: Вікторія Бойко, Дмитро Ерліх
Зовнішня комунікація: Анастасія Левченко

У виставці представлені роботи з колекції автора, арт-центру «Я-Галерея», Юрія Стакшіва, Роксалани Шимчук та родини Загорій.
За підтримки «Я-Галерея», Museum for Change, Marazli Club.