World Press Photo 2023

З 1 березня до 29 включно в Одеському художньому для вас відкрита виставка World Press Photo 2023. Одеса завершує всеукраїнський тур експозиції, тож це остання можливість побачити в Україні результати 66-го щорічного конкурсу World Press Photo — найкращі зразки фотожурналістики та документальної фотографії за 2022 рік. Подія в Україні відбувається за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Партнери виставки — Odesa Photo Days Festival.

Глобальним переможцем конкурсу World Press Photo 2023 став український фотограф Євген Малолєтка зі світлиною «Авіаобстріл пологового будинку в Маріуполі», яку він зняв під час перебування в оточеному місті в березні 2022 року. Європейське журі 2023 року очолювала Катерина Радченко, кураторка та засновниця міжнародного фестивалю сучасної фотографії Odesa Photo Days.

Загалом в експозиції будуть представлені роботи усіх 24 регіональних переможців з 23 країн світу. Вони відображають головні новини 2022 року, а також важливі події, проігноровані мейнстрімними ЗМІ: від документації війни в Україні та історичних протестів в Ірані до реалій Афганістану під контролем Талібану та кліматичної кризи в Марокко, Австралії, Перу і Казахстані.

Коли:

.

.

о

Де:

Софіївська, 5а

Вартість:

100/50 ₴

Зустрінемося в Одеському художньому ❤️

Вартість: вхід на відкриття вільний, надалі – 100/50 ₴